Projekt ,,ABC Tropicieli Przygód”

Uczniowie klasy I b brali udział w realizacji projektu wolontariackiego w ramach Dobrego Pomysłu 2020  pod nazwą ,,ABC Tropicieli Przygód”, organizowanego przez fundacje ,,ING DZIECIOM”, którego liderem jest mama naszej uczennicy pani Grażyna Dudzik. Projekt realizowany był zdalnie poprzez aplikację  Teams z użyciem nowoczesnego monitora multimedialnego, który pozyskaliśmy dzięki udziałowi w projekcie. Pani Grażyna Dudzik wraz z panią Moniką Borszcz poprowadziły ciekawe zajęcia, podczas których dzieci dowiedziały się: Skąd się wzięły pieniądze, karta kredytowa, gdzie pieniądze zostały wynalezione? Poznały wiele ciekawostek i opowieści związanych z ich historią. Podczas zajęć dzieci rozwiązywały zagadki, słuchały ciekawych opowieści, projektowały własne banknoty i monety oraz wykazały się sporą wiedzą. Serdecznie dziękujemy paniom za realizację projektu.
Pokaż zdjęcia