Certyfikaty

Najnowsze zdjęcia

2017/2018

 
 Lp.  Zajęte miejsce Nazwa konkursu
 1.  II miejsce   Ogólnopolski konkurs plastyczny o życiu i działalności
  Tadeusza Kościuszki
 2.  III miejsce  Rejonowe sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt młodszych
 3.  III miejsce  Ogólnopolski konkurs recytatorski "Mały OKR" 2018 etap miejski
 4.  II miejsce  Mistrzostwa Siemianowic Śląskich Szkół Podstawowych
 w "Turnieju Gier i Zabaw" rocznik 2007, 2008, 2009
 5.   III miejsce   Mistrzostwa Siemianowic Śląskich kl.VII i Szkół Gimnazjalnych
  w piłce siatkowej chłopców
 6.  I miejsce   Rejonowe zawody w tenisie stołowym dziewcząt
 7.  I miejsce   Mistrzostwa Siemianowic Śląskich Szkół Podstawowych 
  w Mini Piłce Siatkowej Chłopców
 8.  II miejsce  Mistrzostwa Siemianowic Śląskich Szkół Podstawowych 
 w Mini Piłce  Siatkowej Dziewcząt
 9.  II miejsce  Mistrzostwa Siemianowic Śląskich Szkół Podstawowych
 w "Turnieju Gier i Zabaw"
 10.  IV miejsce  Wojewódzki Półfinał Igrzysk Dzieci w Tenisie Stołowym dziewcząt
 11.  II miejsce  X-Międzyszkolny konkurs czytelniczy dla uczniów kl.III
 Szkół Podstawowych  pt."Legend czar"
 12.  II miejsce  Rejonowe zawody w Minisiatkówce chłopców
 13.  II miejsce   Międzyszkolny konkurs poetycki „Lekka poetyka” – w ramach
  „Kulturiady 2017”
 14.  I miejsce   Międzyszkolny konkurs plastyczny „Strzelectwo plastyczne”
   – w ramach „Kulturiady 2017”
 15.  II i III miejsce   Międzyszkolny konkurs historyczno-przyrodniczy
  "I wojna światowa bez tajemnic"
 16.  I miejsce   Międzyszkolny konkurs „Łamigłówki Mądrej Główki"
 17.  II miejsce   Ogólnopolski Konkurs „Tadeusz Kościuszko – jak dziś
  postrzegam patrona mojej szkoły”
 18.    I miejsce   Mistrzostwa Siemianowic Śląskich Szkół Podstawowych 
  w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt
 19.  III miejsce   Rejonowe zawody Szkół Podstawowych
  w Sztafetowych Biegach  Przełajowych Dziewcząt
 20.  I miejsce   Mistrzostwa Siemianowic Śląskich Szkół Podstawowych 
  w Tenisie Stołowym Dziewcząt
 21.  I miejsce   Konkursie kibicowania Silesia Maraton
 22.  I i III miejsce   XXVI Grand Prix Sosnowca-memoriał Bernarda Pukieta
 23.  III miejsce   Indywidualne mistrzostwa Śląska młodzików w tenisie stołowym
 24.  II miejsce   Drużynowe mistrzostwa Śląska młodziczek w tenisie stołowym
 25.  III miejsce   Mistrzostwa Siemianowic Śląskich Szkół Podstawowych
  w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt
 26.  nagroda   Jubileuszowy konkurs plastyczny z okazji 80-lecia MDK Jordan
 27.  uznanie   Dyplom uznania dla 9-cio letniej uczennicy za prawidłową ocenę sytuacji  oraz podjęcie skutecznych działań poprzez zgłoszenie zagrożenia   związanego z działaniem tlenku węgla na nr alarmowy 112
 28.   I i III miejsce   Ogólnopolski turniej Karate Kyokushin "Gwarek Cup"
  o Puchar Burmistrza Libiąża 2017