Certyfikaty

Najnowsze zdjęcia

Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne rok szkolny 2018/2019

 
Lp.
 
Nazwa zajęć Nauczyciel prowadzący Plan zajęć Nr sali Kategoria zajęć SIO
1. Zajęcia doskonalące z j. polskiego „Przed egzaminem ósmoklasisty” kl. 8 a Dorota Banasik Piątek 8.00 – 8.45 8 Przedmiotowe
2. Zajęcia doskonalące z j. polskiego „Przed egzaminem ósmoklasisty”
kl. VIII b
Dorota Banasik Czwartek 14.45 – 15.30 5 Przedmiotowe
3. Koło teatralne – Teatr „Trzy” Grażyna Bartel
Anna Robak-Ostręga
Poniedziałek 14.45-15.30 7 NB Artystyczne
4. Zajęcia doskonalące umiejętności czytania, pisania i liczenia – kl. 1b Beata Bętkowska Poniedziałek 8.55-9.40 1 Inne
5. Koło taneczne „Tańczące Trójeczki” Beata Bętkowska Wtorek 14.40-15.25 Sala gimnastyczna lub 1 Sportowe
6. Zajęcia rozwijające „Koło gazetkowe” Anna Bućkowska Piątek 14.50-15.35 10 Inne
7. Koło zainteresowań „Naturalni regionalnie” Anna Bućkowska
Beata Opara-Naczyńska
środa 15.40-16.25 9 Inne
8. Zajęcia doskonalące umiejętności czytania, pisania i liczenia „Trening czyni mistrza” – kl. 1a Joanna Fortuna Środa 8.00-8.45 2 NB Inne
9. Zajęcia plastyczno-techniczne „Kącik artystyczny” Joanna Fortuna Wtorek 12.55-13.40 3 Artystyczne
10. Zajęcia doskonalące z matematyki „Przed egzaminem ósmoklasisty”
kl. VIII ab (co 2 tyg.)
Jolanta Gajda Czwartek 13.50-14.35 VIII a
14.45-15.30 VIII b
8 Przedmiotowe
11. Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. 7b „Z matematyką za pan brat” Jolanta Gajda Środa 14.45-15.30 12 Przedmiotowe
12. Zajęcia dla klas I-III „Mądra sówka” Katarzyna Kasprzyk Czwartek 14.45-15.30 świetlica Inne
13. Zajęcia dla klas I-III „Kreatywne dzieciaki” Katarzyna Kasprzyk Środa 14.00-14.45 świetlica Inne
14. Szkolne koło wolontariatu Marzena Wywiał
Marta Majnusz
Wtorek 15.35-16.20 Gabinet pedagoga i psychologa Inne
15. Zajęcia doskonalące „Czytam i lubię to robić” dla klasy 3 Joanna Manowska-Painta Poniedziałek
14.45-15.30
15.30-16.15
Gabinet pedagoga i psychologa Inne
16. Koło miłośników książki Sonia Maras Poniedziałek 15.40-16.25 biblioteka Inne
`17. Koło taneczne „Euforia” Sonia Maras Środa 14.45-15.30 Mała sala gimnastyczna Sportowe
18. Zajęcia rozwijające zainteresowania twórcze „Kolorowy kajecik” Joanna Miłek Wtorek 14.45-15.30 świetlica Artystyczne
19. Zajęcia czytelniczo-plastyczne „Słucham i koloruję” Joanna Miłek Poniedziałek 13.15-14.00 świetlica Inne
20. „English? Yes!” zajęcia rozwijające umiejętności językowe dla klas 4 Edyta Nowakowska Wtorek 14.45-15.30 2 Przedmiotowe
21. „English? Yes!” zajęcia rozwijające umiejętności językowe dla klas 7 Edyta Nowakowska Poniedziałek 14.45-15.30 11 Przedmiotowe
22. Historyczne rozmaitości Beata Opara-Naczyńska Piątek 15.35-16.20 9 Przedmiotowe
23. Koło biologiczne Anna Ossowska Środa 15.30-16.15 5 Przedmiotowe
24. Gimnastyka korekcyjna Grzegorz Pyrchała Piątek 13.50-14.35 mała sala
gimn.
Inne
25. SKS „Błyskawica” Grzegorz Pyrchała Wtorek 14.45-15.30
Piątek 14.45-15.30
duża sala
gimn.
Sportowe
26. Zajęcia doskonalące „Mały Einstein” Anna Robak-Ostręga Poniedziałek 13.50-14.35 7 NB Inne
27. „Zrozumieć fizykę” Grażyna Słabicka Poniedziałek 14.40-15.25 5 Przedmiotowe
28. Koło zainteresowań „Scrabble w szkole” Beata Steć Środa 13.15-14.00 świetlica Inne
29. Zajęcia plastyczno-techniczne „Wesołe śmieci” Beata Steć Czwartek 13.15-14.00 świetlica Artystyczne
30. Kółko j. angielskiego dla kl. 3
„Easy English”
Alicja Stysz-Adamska Piątek 13.50-14.35 7 NB Przedmiotowe
31. Koło zainteresowań „Fun English” kl.2 Ewa Suss Środa 14.45-15.30 3 Przedmiotowe
32. Koło zainteresowań „Fun English” kl.4 Ewa Suss Wtorek 14.45-15.30 3 Przedmiotowe
33. Zajęcia umuzykalniające „Każdy śpiewać może” Beata Szewczyk-Śliwa Piątek 14.45-15.30 6 Artystyczne
34. Zajęcia doskonalące z matematyki kl. 6 Aleksandra Tomanek Czwartek 14.45-15.30 3 Przedmiotowe
35. Zajęcia doskonalące z matematyki kl. 5 Aleksandra Tomanek Poniedziałek 14.45-15.30 3 Przedmiotowe
36. Kółko matematyczne „W pogoni za matematyką” Aleksandra Tomanek Wtorek 14.45-15.30 (zamiennie klasa 5 i 6) 6 Przedmiotowe
37. Gimnastyka korekcyjna Danuta Witkowska Środa 13.50-14.35 mała sala
gimn.
Inne
38. Zajęcia plastyczno-techniczne „Zabawy z pomysłem” Aleksandra Wolff Poniedziałek 13.50-14.35 4 Techniczne
39. Zajęcia doskonalące „Już potrafię” Aleksandra Wolff Środa 14.45-15.30 4 Inne
40. Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego kl. 6b Agnieszka Zemczak Piątek 13.45-14.30 11 Przedmiotowe
41. Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego kl. 7ab Agnieszka Zemczak Piątek 14.40-15.25 11 Przedmiotowe
42. Kółko teatralne kl. 4c i 5a Agnieszka Zemczak Wtorek 13.45-14.30 11 Artystyczne
43. Kółko szachowe Bogusław Zgoda Czwartek 14.45-15.30 9 Sportowe
44. Zajęcia komputerowe „Mistrzowie Kodowania” Bogusław Zgoda Środa 15.35-16.20 10 Inne
45. Kółko plastyczne Kamila Michura Wtorek 13.50-14.35 3 Artystyczne