Certyfikaty

Najnowsze zdjęcia

Konsultacje on-line

HARMONOGRAM KONSULTACJI ON-LINE
 
Lp. Nazwisko i imię 
nauczyciela
Dzień konsultacji Godzina konsultacji Forma kontaktu
  1   Banasik Dorota   piątek   16.00-17.00   e-dziennik
  2    Bartel Grażyna   poniedziałek   17.00-18.00   czat w aplikacji Teams
  3    Bętkowska Beata   czwartek   17.00-18.00   czat w aplikacji Teams
  4   Domaradzka Karina   środa   16.00-17.00   czat w aplikacji Teams
  5   Fortuna Joanna   wtorek   16.00-17.00   czat w aplikacji Teams
  6   Gajda Jolanta   wtorek   16.00-17.00   tel. 322566382
  7   Gęsikowska Jadwiga   środa   17.00-18.00   czat w aplikacji Teams
  8   Grytz Sylwia   wtorek   16.00-17.00   czat w aplikacji Teams
  9   Hołubowicz Monika   poniedziałek   17.30-18.30   e-dziennik
  10   Ilków Patrycja   piątek   16.00-17.00   czat w aplikacji Teams
  11   Kasprzyk Katarzyna   poniedziałek   17.30-18.30   e-dziennik
  12   Kobielus Paweł   środa   17.00-18.00   e-dziennik
  13   Lenart-Wittek Izabela   czwartek   16.00-17.00   czat w aplikacji Teams
  14   Łakota Magdalena   poniedziałek   16.00-17.00   e-dziennik
  15   Łazicka Agnieszka   wtorek   17.00-18.00   czat w aplikacji Teams
  16   Majnusz Marta   poniedziałek   16.00-17.00   czat w aplikacji Teams
  17   Manowska-Painta Joanna   poniedziałek   16.00-17.00   czat w aplikacji Teams
  18   Maras Sonia   wtorek   17.00-18.00   e-dziennik
  19   Mendakiewicz-Gral Lidia   poniedziałek   18.30-19.30   czat w aplikacji Teams
  20   Miernik Ewa   poniedziałek   17.00-18.00   czat w aplikacji Teams
  21   Miłek Joanna   wtorek   16.00-17.00   czat w aplikacji Teams
  22   Nowakowska Edyta   poniedziałek   16.00-17.00   czat w aplikacji Teams, e-dziennik
  23   Opara-Naczyńska Beata   piątek   16.00-17.00   e-dziennik
  24   Ossowska Anna   wtorek   17.00-18.00   czat w aplikacji Teams
  25   Pankiewicz Marzena   poniedziałek   16.00-17.00   czat w aplikacji Teams, e-dziennik
  26   Podlecki Rafał   poniedziałek   16.00-17.00   czat w aplikacji Teams, e-dziennik
  27   Pyrchała Grzegorz   czwartek   16.00-17.00   czat w aplikacji Teams
  28   Robak-Ostręga Anna   czwartek   17.00-18.00   czat w aplikacji Teams
  29   Słabicka Grażyna   poniedziałek   17.00-18.00   poczta Microsoft Office (Outlook)
  30   Suss Ewa   wtorek   17.00-18.00   czat w aplikacji Teams
  31   Szulińska Beata   czwartek   16.00-17.00   czat w aplikacji Teams
  32   Tomanek Aleksandra   wtorek   17.00-18.00   czat w aplikacji Teams
  33   Wawrzynek Dominika   czwartek   17.00-18.00   czat w aplikacji Teams
  34   Wojciechowska Beata   poniedziałek   17.30-18.30   e-dziennik
  35   Wolff Aleksandra   czwartek   16.00-17.00   czat w aplikacji Teams
  36   Wróbel Anna   środa   16.00-17.00   czat w aplikacji Teams
  37   Zemczak Agnieszka   czwartek   16.00-17.00   czat w aplikacji Teams
  38   Zgoda Bogusław   poniedziałek   19.00-20.00   czat w aplikacji Teams, e-dziennik