Certyfikaty

Najnowsze zdjęcia

Harmonogram konsultacji on-line

HARMONOGRAM KONSULTACJI ON-LINE
DLA UCZNIÓW I RODZICÓW
 
Lp. Nazwisko i imię Dzień Godzina Forma kontaktu
nauczyciela konsultacji konsultacji
   
1 Banasik Dorota Piątek 16.00 – 17.00 czat w aplikacji Teams
2 Bartel Grażyna Wtorek 16.00 – 17.00 czat w aplikacji Teams
3 Bętkowska Beata Wtorek 17.00 – 18.00 czat w aplikacji Teams
4 Domaradzka Karina Poniedziałek 15.30 – 16.30 czat w aplikacji Teams
5 Fortuna Joanna Wtorek 16.30 – 17.30 czat w aplikacji Teams
6 Gęsikowska Jadwiga Poniedziałek 16.00 – 17.00 czat w aplikacji Teams
7 Gontarczyk Emilia Poniedziałek 15.30 – 16.30 czat w aplikacji Teams
8 Grytz Sylwia Wtorek 16.00 – 17.00 czat w aplikacji Teams
9 Kobielus Paweł Czwartek 19.00 – 20.00 czat w aplikacji Teams
10 Lenart-Wittek Izabela Czwartek 16.00 – 17.00 czat w aplikacji Teams
11 Łakota Magdalena Poniedziałek 15.00 – 16.00 czat w aplikacji Teams
12 Łazicka Agnieszka Wtorek 16.00 – 17.00 czat w aplikacji Teams
13 Majnusz Marta Środa 15.00 – 16.00 czat w aplikacji Teams
14 Manowska-Painta Joanna Poniedziałek 15.00 – 16.00 czat w aplikacji Teams
15 Mendakiewicz-Gral Lidia Poniedziałek 17.00 – 18.00 czat w aplikacji Teams
16 Miernik Ewa Poniedziałek 15.00 – 16.00 czat w aplikacji Teams
17 Miłek Joanna Środa 16.00 – 17.00 czat w aplikacji Teams
18 Nowakowska Edyta Poniedziałek 15.00 – 16.00 czat w aplikacji Teams,
19 Opara-Naczyńska Beata Wtorek 16.00 – 17.00 czat w aplikacji Teams
20 Ossowska Anna Wtorek 17.00 – 18.00 czat w aplikacji Teams
21 Pankiewicz Marzena Poniedziałek 16.00 – 17.00 czat w aplikacji Teams
22 Podlecki Rafał Wtorek 15.00 - 16.00 czat w aplikacji Teams
23 Pyrchała Grzegorz Poniedziałek 15.00 – 16.00 czat w aplikacji Teams
24 Robak-Ostręga Anna Środa 15.00 – 16.00 czat w aplikacji Teams
25 Skalska Magdalena Wtorek 15.30 – 16.30 czat w aplikacji Teams
26 Słabicka Grażyna Środa 15.45 – 16.45 czat w aplikacji Teams
27 Suss Ewa Wtorek 15.00 – 16.00 czat w aplikacji Teams
28 Szulińska Beata Środa 16.30 – 17.30 czat w aplikacji Teams
29 Tomanek Aleksandra Czwartek 16.30 – 17.30 czat w aplikacji Teams
30 Wawrzynek Dominika Środa 15.30 – 16.30 czat w aplikacji Teams
31 Wolff Aleksandra Czwartek 16.00 – 17.00 czat w aplikacji Teams
32 Wróbel Anna Czwartek 17.00 – 18.00 czat w aplikacji Teams
33 Zemczak Agnieszka Środa 15.00 – 16.00 czat w aplikacji Teams
34 Zgoda Bogusław Poniedziałek 19.00 – 20.00 czat w aplikacji Teams