Festyn szkolny 2024 „Morskie opowieści”

Cóż to był za piękny rejs!

Festyn szkolny 2024 Morskie opowieści był wspaniałą okazją do wspólnych spotkań, udanej współpracy i miło spędzonego czasu!

Dzięki zaangażowaniu Rady Pedagogicznej, Pracowników Administracji i Obsługi, Rodziców oraz Uczniów mogliśmy przeżyć wyjątkowe chwile w radosnej atmosferze!

Goście mogli skorzystać z wielu atrakcji takich jak „Syrenie włosy”, „Pirackie tatuaże”, „Malowanie kamieni”, „Poszukiwanie skarbu”, „Matematyczny ster”, „Morski ogródek”, czy „Przypinki”.

Pyszne ciasta przygotowane przez rodziców, galaretki, kiełbaski, pajda ze smalcem i tościki rozpieszczały nasze podniebienia, a maszyna do popcornu i waty cukrowej robiła ogromną furorę.

Piękne rękodzieło stworzone przez naszą społeczność będzie cieszyć oczy przez długi czas, a występy na scenie na długo zapadną w naszej pamięci.

Z tego miejsca pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji i przebiegu Festynu oraz Gościom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością: pani wiceprezydent miasta Siemianowice Śląskie Beacie Gałeckiej, Radnym Miasta Siemianowice Śląskie pani Beacie Bregule, panu Grzegorzowi Mól, panu Tomaszowi Nowara, Naczelnikowi Wydziału Kultury i Sportu panu Krzysztofowi Nos, prezesowi ZNP oddziału Siemianowice Śląskie pani Alicji Stysz-Adamskiej, II Liceum Ogólnokształcącemu im. Jana Matejki w Siemianowicach Śląskich, Zespołowi Szkół Cogito, ZSTiO Meritum, pani Darii Dobkowskiej-Szefer, pani Kasi Gogolok oraz Weronice i Magdzie-studentkom AWF Katowice.

Dziękujemy także licznym sponsorom, za ich dobre serca i bezinteresowną chęć wsparcia:

Palarnia kawy Kawuszka

Karczma u Brożka

-Zielarnia Po Zdrowie

Gelato Studio

-Pizzeria Calypso

Wolna Szkoła Sportu 4Active

-FlippClub Siemianowice

-Pracownia Babeczka

Żrepandog

Lodowe Maszkety-Siemianowice

Dziki Szynk

Beza i Chmiel

-Stal-Spaw Marek Wolny

-Cukiernia-Piekarnia Robert Powietrzyński

-Gospodarstwo Ogrodnicze Izabela i Andrzej Kosmala

GUZIK Pracownia Kreatywności

-Rodzice SP3

Podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy odwiedzili nasz Festyn i hojnie wsparli szkołę biorąc udział w Licytacjach, Quizie Morskim oraz korzystając z oferty stoisk. Jeszcze długo będziemy wspominać to wydarzenie, cudownie, że mogliśmy być razem!