Uroczystość Pasowania na ucznia

27 września 2022 r. odbyła  się w naszej szkole uroczystość Pasowania na ucznia. Jest to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej. W tym dniu  dzieci oficjalnie przyjęte zostały do grona uczniów szkoły. Podczas uroczystości pierwszoklasiści pokazali, że potrafią pięknie śpiewać i recytować wiersze. Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali było ślubowanie oraz pasowanie wielkim ołówkiem przez Panią Dyrektor Szkoły Renatę Szwagierek. Pierwszaki głośno i z przekonaniem przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki, o czym przypominać im będą otrzymane dyplomy. Wszystkim pierwszoklasistom w tak ważnym dla nich dniu życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych. Uczniowie w tym szczególnym dniu zostali obdarowani rogami obfitości przygotowanymi przez Stowarzyszenie Mieszkańców Siemianowic. Nie zabrakło również słodkiej niespodzianki w postaci tortu, która po części oficjalnej czekała na pierwszoklasistów.