„Heaven Wins” w Trójce

W ostatnim tygodniu października, w ramach miejskiej akcji „Heaven Wins”, nasza szkoła przeprowadziła szereg akcji podczas „Tygodnia dobrych uczynków”. W szkolne działania zaangażowani byli wszyscy uczniowie, którzy każdego dnia przynosili do szkoły swoje dobre uczynki. Cały tydzień obfitował w różne atrakcje, takie jak konkurs plastyczny pt. „Anioł XXI wieku”, Dzień miłego słowa, Dzień w bieli, Anielska fotobudka, Bal Aniołów, Anielski taniec „Belgijka”. Uczniowie naszej szkoły odwiedzili również Przedszkole nr 9 „Pod sosenką” oraz Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr św. Karola Boromeusza w Siemianowicach Śląskich, by przekazać anioły wykonane w ramach warsztatów kreatywności „Kreatornia”. Tydzień dobrych uczynków był dla naszej szkoły okazją do czynienia dobra, ale również do integracji całej społeczności szkolnej.