Wielka Liga Czytelników

22 czerwca bieżącego roku szkolnego  podsumowaliśmy tegoroczną edycję Wojewódzkiego Konkursu Wielka Liga Czytelników. Nasza drużyna z klas 1-3 w składzie: Zosia L. z klasy 1b oraz Lena D. z klasy 2 b wprawdzie nie przeszła do ścisłego Finału, jednak ze względu na wysoką liczbę punktów (121 na 130 punktów) otrzymała tytuł Mistrza Powiatu oraz specjalne dyplomy z Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. Józefa Lompy w Katowicach. Dzieci otrzymały także nagrody  ufundowane przez Radę Rodziców naszej szkoły.

Dyplomami oraz upominkami obdarowani zostali też aktywni zawodnicy, którzy zdobyli wszystkie wymagane sprawności konkursowe, a potem wzięli udział w szkolnym teście kwalifikacyjnym do kolejnego etapu, a byli to: Milena O. – kl. 1b; Marta Cz. – kl. 1b; Dominik T. – kl. 1b; Bruno K. – kl. 1b oraz Bartłomiej P. – kl. 3a.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za wytrwałość w naszej zabawie z czytaniem, jednocześnie zapraszamy do udziału w przyszłorocznych ligowych potyczkach czytelniczych.